بهبودیار

 

 

به گزارش از بهبودیار و به نقل از خبرگزاری ایسنا، محسن  فتاپور سرپرست معاون توسعه و درمان بهزیستی استان تهران در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن تشریح آخرین وضعیت اجرای طرح مدیریت مورد در سطح استان تهران افزود: به منظور ارائه خدمات به مددجویان و معتادان درمان شده پس از ترخیص در سال گذشته، ۷۵۰ نفر تحت پوشش این برنامه قرار گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه ۶ موسسه با به کارگیری ۳۷ مددکار نسبت به ارائه خدمات اقدام کرده‌اند، اظهار کرد: این خدمات شامل بخش‌های مختلفی نظیر برگزاری جلسات، پیگیری‌های حضوری، پیگیری تلفنی، اسکان موقت (گرمخانه)، اسکان دائم، تسهیل ارتباط با خانواده، اشتغال و... می‌شود.

سرپرست معاونت توسعه پیشگیری و درمان بهزیستی استان تهران با بیان اینکه برای ۱۹۶ فرد، اسکان موقت و برای بیش از ۴۰۰ معتاد اسکان دائم فراهم شده است، توضیح داد: برای بیش از ۱۵۰ معتاد درمان شده نیز زمینه اشتغال فراهم شده است.

به گفته فتاپور، خدمات مدیریت مورد برای معتادان درمان شده در سال جاری نیز در حال اجراست و با توجه به تعیین وضعیت برخی از مددجویان، ۴۳۰ نفر مددجوی جدید در این خصوص پذیرش شده‌اند.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
0 کاراکتر
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت