بهبودیاربه گزارش بهبودیار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار احمد طاهری گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خاش با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از جا به جایی مقادیر زیادی مواد افیونی توسط اعضای یک باند حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر از این شهرستان به شهرستان ایرانشهر مطلع شدند.

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خاش با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، صبح روز گذشته قاچاقچیان را که با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ و یک دستگاه وانت تویوتا در محور خاش به ایرانشهر در تردد بودند شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین با عوامل انتظامی درگیر و پس از رو به رو شدن با آتش پر حجم تکاوران پلیس و تنگ شدن عرصه برخود، ضمن رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار طاهری گفت: در این عملیات، جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر ۲ تن از قاچاقچیان را دستگیر و در بازرسی از خودروهای توقیف شده، ضمن کشف یک قبضه سلاح آر پی جی ۷ با ۴ گلوله جنگی و ۵ عدد خرج مربوطه، یک قبضه سلاح جنگی سیمینوف با یک تیغه خشاب و۷ عدد تیرجنگی مربوطه و ۵۸ عدد فشنگ جنگی سلاح کلاش، ۲ تن و ۴۸ کیلو و ۲۸۶ گرم مواد افیونی شامل یک تن و ۷۲۹ کیلو و ۱۴۶ گرم تریاک، ۲۷۹ کیلو حشیش، ۲۱ کیلو و ۱۲۰ گرم هروئین و ۱۹ کیلو و۲۰ گرم شیشه کشف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای این باند قاچاق خاطر نشان کرد: کارکنان نیروی انتظامی با هوشیاری کامل در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق حضور فعال دارند و در راه مبارزه با قاچاق مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز در جامعه از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
0 کاراکتر
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت